Popredný distribútor
hutníckeho materiálu
O SPOLOČNOSTI

INFORMÁCIE, KTORÉ BY VÁS MOHLI ZAUJÍMAŤ


Novoročné stretnutie s obchodnými partnermi

SND

Tradíciou našej spoločnosti je pozvať začiatkom roka obchodných partnerov na novoročné stretnutie v Slovenskom národnom divadle. Tento rok to bol večer 17. januára.
Po krátkom uvítaní sa už tradične prihovoril zákazníkom predseda predstavenstva a generálny riaditeľ RAVEN a. s., - Ing. Ľubomír Harvánek; poďakoval sa za spoluprácu v uplynulom roku a ...
 
Predstavenie Veselé paničky windsorské patria ku komediálnym dielam Williama Shakespearea. Je vidno, že boli napísané na sklonku panovania Alžbety I., ktorá zmenila názor anglickej spoločnosti na ženy.
Tie už dávno nie sú „poslušnými dámami“ a na vlastnú päsť si vedia poradiť  s neželaným záletníkom. Doba vzniku komédie určila aj jej rozpustilosť, hravosť a nenáročnosť.
 
Herci SND sa dali vtiahnuť do deja natoľko, že ho obohatili aj o vlastné repliky. Boli spontánne a občas sa sami nedokázali zdržať smiechu a pokračovať v hre.
A práve tieto okamihy spôsobili dobrú náladu a uvoľnenie aj v hľadisku plnom našich hostí. Po predstavení bola ponúknutá vynikajúca hostina a príjemnú atmosféru dotvorila už tradične aj cimbalová hudba, pri ktorej si podaktorí aj zatancovali.
 
Veríme, že to bol príjemný večer pre všetkých pozvaných hostí. Opäť jedna skvele zorganizovaná akcia, ktorá dôstojne reprezentovala spoločnosť RAVEN a. s.