Popredný distribútor
hutníckeho materiálu
O SPOLOČNOSTI

INFORMÁCIE, KTORÉ BY VÁS MOHLI ZAUJÍMAŤ


Muzikál Báthoryčka

V piatok 28. 01. 2011 sa v divadle Nová Scéna v Bratislave uskutočnilo Novoročné stretnutie s obchodnými partnermi akciovej spoločnosti RAVEN. Už piatykrát sme mali príležitosť stráviť príjemný večer nielen vďaka muzikálu Báthoryčka, ale aj následnej recepcii, ktorá bola pripravená hneď po skončení predstavenia v divadelnej kaviar­ni Olympia.

Na úvod privítal hostí generálny riaditeľ - Ing. Ľubomír Harvánek. Následne sme už mali možnosť preniesť sa spolu s predstaviteľmi muzikálu späť do temnej minulosti a nahliadnuť do tajomstiev doby, v ktorej žila krutá Báthoryčka. Hlavnú úlohu stvár­nila Katka Hasprová, ktorej bola úloha akoby „šitá na mieru“. Nakoľko je to speváčka, ktorá pre spoločnosť RAVEN nevystupovala prvýkrát, položili sme jej pár otázok, na ktoré nám ochotne odpovedala.

Zaujímalo by nás, po akom povolaní ste túžili v detstve?
V detstve som túžila byť baletkou; veľmi ma to bavilo a vraj mi to aj išlo, ale mama mi múdro poradila, že je to krátkodobá a nedocenená drina.
 
Ktorý muzikál, resp. úloha bola najnáročnejšia a ktorú máte najradšej?
Náročné boli mnohé muzikály - skĺbiť spev, tanec a herectvo na kvalitnej úrovni nie je jednoduché. Ale predsa len najnáročnejšia je Báthoryčka - herecky a spevácky. A práve túto postavu mimoriadne milujem.
 
Prezradíte nám nejaký veselý zážitok zo zákulisia muzikálu Báthoryčka?
Nedávno ma omylom pri jednom rýchlom prevleku obliekli do šiat alternantky, ktorá má iné proporcie - najmä tam hore.☺ Róba sa nedala zapnúť a tak som odohrala jeden výstup s odhalenou zadnou časťou...
 
Každý má nejaký sen do budúcnosti, poodhalíte našim čitateľom ten Váš?
Mám ešte veľa nesplnených snov. Rada by som ešte účinkovala vo svetových tituloch ako Bedári a Chicago. No hlavne, aby bolo zdravíčko...
 
Ďakujeme za rozhovor, prajeme pevné zdravie a už teraz sa tešíme na ďalšie predstavenie.
 
02/2011